Uniq cepures

Jānis Sarāns. Neskatoties uz izcilām treniņiespējam ikdienā visiem Cēsu raideriem, Jānim (Sarim) vienīgajam no Cēsīm ir izdevies iespraukties Latvijas un Baltijas elitē! Laipni lūdzam mājas parka tīīīīmā!

Ko labu sadarīji vasarā?
Praktizējos tieslietās, piestrādādams Latvijas Republikas Satversmes tiesā, izbaudīju vasaras atpūtas iespējas un pievērsos volejbola spēles mākslai.
Kāda izskatās tava tipiskā diena?
Galvenokārt viss sākas ar mācībām, pēc tam seko gardas pusdienas, treniņš Olimpiskajā centrā, kāda laba filma un tad jau atkal mācības.
Kura no zemēm, kur esi bijis, visvairāk palikusi atmiņā un kāpēc? Visvairāk palikusi atmiņā tieši Portugāle. Šķita, ka draudzīgāki un atvērtāki cilvēki pasaulē nav sastopami + kultūra atstāja neaizmirstamu iespaidu.
Pēdējā laika jocīgākais atgadījums?
Nogulēju 16 stundas, bet gribējās vēl.
Ko darīsi pēc 5 gadiem?
To pateiks laiks, bet visticamāk, to ko pašlaik cenšos apgūt un izprast.

Kādi ir Tavi plāni ziemai?
Pacelt savu meistarības līmeni līdz nebijušam augstumam, piedaloties sacensībās gan Latvijā, gan ārvalstīs kopā ar olimpisko izlasi + izbaudīt arī snovborda urbāno vidi caur foto un video objektīviem.
Kā tu domā, kur virzās snovbords mūsdienās?
Mūsdienās tiek nepārtraukti celts snovborda līmenis, gan tīri braukšanas ziņā, gan ietekmē uz sabiedrību. Domāju, ka tuvākajos gados tas varētu kļūt par vienu no populārākajiem sporta veidiem pasaulē, neesmu gan drošs par to vai tas būs izplatītākais.
Pie kāda trika piestrādāsi šoziem?
Galvenokārt jau tagad piestrādāju pie Double Cork rotācijas. Vēlme šogad tikt pie 1080 grādu rotācijām un noslīpēt 900 grādu rotācijas.
Tavas autoritātes snovbordā?
Mani draugi un paziņas.

Vai tu lieto aizsargus un ķiveri?
Jā, nepārtraukti izmantoju muguras sargu un ķiveri.
Kā ar traumām?
Cenšos izvairīties, domājot ar galvu.
Džampi vai slaidi?
Gan viens, gan otrs, tas viss ir atkarīgs no noskaņas un mirkļa vēlmēm.
Kādi ir latviešu braucēji, salīdzinot ar ārvalstu?
Es domāju, ka vienīgā atšķirība ir meistarības ziņā, nozīmīgi ar ko salīdzina. Latviešu braucēji runā latviski, tas tāds atšķirīgs.

[nggallery id=80]

Vai ir bijis brīdis, kad vēlējies snovbordu mest pie malas?
Pašlaik vēl gan nav apsvērta šāda doma, diez vai to var tā vienkārši nomest pie malas. Vienmēr jau gribēsies atkal izmest loku.
Ieteikumi jaunajiem braucējiem?
Esiet mērķtiecīgi, atbalstiet viens otru un nepārspīlējiet brīdī, kad jūtaties īpaši spējīgi. No sākuma ar galvu pēc tam ar emocijām.